_

فنس های کشاورزی سری  E

چگونه کار می کند؟

فنس الکتریکی گریز یک سیستم بازدارنده است که می تواند از طریق ایجاد ضربان مانع ورود حیوانات به مزارع بشود. این ضربان با القای ترس موجب آموزش در یادگیری حریم تردد در حیوانات می شود. به وسیله فنس الکتریکی گریز می توان مانع ورود خرس ها به محل کندو و یا مانع ورود گراز ها به مزارع شد. فنس های الکتریکی دارای مزایای بسیار فراوان از جمله سهولت در اجرا، ارزان بودن نسبت به سایر روش های سنتی، مقاومت و کارایی بسیار بالا در محصور نمودن تمامی حیوانات می باشد. با نصب فنس الکتریکی گریز محیط زیست و موجودیت حیات وحش نیز دستخوش تغییر و تخریب نمی شود .

electric fence

بسیاری از گونه های حیات وحش از جمله روباه، گربه وحشی، پلنگ  و سایر جانورانی که به علت تداخل با مناطق کشاورزی مورد شکار قرار گرفته اند، با ایجاد یک حصارالکتریکی حفظ و مراقبت می شود. فنس های تولیدی شرکت می تواند در مناطق کوهستانی، دشت و مراتع که امکان برق شهری وجود ندارد به خوبی کار می کند. دایره وسیع نمایندگان در کل کشور و ضمانت 3 ساله تجهیزات تضمین کننده کیفت محصولات شرکت نوآوران سبز فردا می باشد.

ارزانترین روش محصورسازی در کشاورزی

فنس الکتریکی گریز ابزاری مدرن و درعین حال ارزان در خدمت اهداف کشاورزی و حفظ منابع طبیعی است. با استفاده از این محصول می توان علاوه بر کنترل پراکندگی دامها و احشام، حیوانات را برای یادگیری و آموزش ماندن در یک حریم مشخص شرطی نمایید .

   از دیر باز تداخل جامعه انسانی در  حریم حیوانات گاها مرگبار و بعضا نابود کننده محیط زیست گزارش شده است. در بیشتر مواقع رفتار تلافی جویانه بشر برای تامین منافع خود، موجب از بین رفتن برخی گونه ها شده است. این موضوع موجب انقراض و برهم خوردگی اکوسیستم می شود. با نصب فنس الکتریکی گریز می توان مناطق زیر کشت کشاورزی را از حمله جوندگان، چرندگان و یا چهارپایان اهلی و وحشی مصون نگهداشت. حمله گرگها به گله امکان پذیر نیست، از ورود مارها و سمور آبی در استخر های پرورش ماهی جلوگیری موثر و اطمینان بخشی صورت می گیرد. هیچ گزندی به حیوانات و اکوسیستم وارد نمی شود و منافع بشر هم برای تولیدات کشاورزی حفظ و تامین می شود.

یکی از نقاط قوت حصار الکتریکی گریز عدم نیاز به برق شهری است و دستگاه می تواند بصورت دائم و  شبانه روز با استفاده از صفحات کوچک خورشیدی کار کند.

نصب ساده و قابل حمل و نقل بودن این تجهیزات و مزایای فراوان دیگر موجب رضایت مندی و لذت بخش بودن کاربرد  این وسیله مدرن است.

_

نظر سنجی ازمصرف کنندگان گریز

65%

ارزانتر از روش های دیگر

65%

ارزان تر از روش های دیگر

70%

آسان بودن نصب و راه اندازی

90%

مقایسه عملکرد بهتر نسبت به نصب سیم خاردار

99%

رضایت مندی مشتریان

99%

میزان مطابقت با شرایط اکوسیستم و حغظ محیط زیست

99%

میزان بهره وری در کشاورزی و دامداری ها

100%

قابلیت جمع آوری سریع و قابل حمل بودن

100%

برتری طول عمر و مقاومت نسبت به سیم خاردار و پرچین

100%

قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی سخت

electric fence agriculture
_

محصولات سری E

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس