_

فنس الکتریکی گریز مدل E8000

قدرتمندترین فنس الکتریکی

فنس الکتریکی E8000  از دیگر تولیدات سری E  شرکت نوآوران سبز فردا است که به عنوان قدرتمندترین  فنس کشاورزی در این گروه شناخته می شود. توان 18 ژول برای این مدل از دیوار الکتریکی آن را به یک قدرت مطلق برای بازدارندگی حیواناتی با جثه بزرگ، و پشم های بلند و سم دار تبدیل نموده است.
میزان بازدارندگی حصارهای برقی برای حیواناتی که پشم های بلند و پوستی چرمینه و عایق دارندمتفاوت است. ضربان می بایستی به اندازه ای باشد که موجب رفلکس عصبی موثر برای اینگونه از حیوانات باشد.
اگر ضربان الکتریکی دستگاه  از قدرت لازم برای تحریک سیستم عصبی در اینگونه حیوانات برخوردار نباشد، امکان تخریب فنس و صدمه حیوان بسیار محتمل می شود. تولید این مدل از فنس برقی حاصل مطالعه وسیع علمی و تجربه طولانی (پیشینه) ما  در اجرا است. این سیستم نیز همانند سایر فنس های گروه E از راندمان عملکرد بسیار عالی و مطلوب در شرایط جوی مختلف برخوردار است. 
فنس الکتریکی گریز
_

کاربران فنس الکتریکی گریز مدل E8000

 کشاورزان، دامداران، استخر داران، زنبورداران و کسانی که با مشکل حمله حیوانات وحشی درمناطق زیر کشت مواجه هستند، از فنس E8000 استقبال می کنند. از طرفی برای محصور نمودن حیواناتی مانند گراز، خرس، پلنگ و گاوهای نژادی استفاده از فنس برقی E8000 ضروری می شود. دارا بودن 2 زون افزایشی و هم سیکل این مدل از حصار برقی را در اجرا، بی نقص و مثتثنی می کند. با استفاده از قابلیت های فنس E8000  می توان یک سیستم امنیتی تمام عیار نیز اجرا نمود.

قدرت مناسب برای بازدارندگی، دارا بودن سیستم آلارم هشدار، و خروجی چندگانه در دو زون، E8000 را در نوع خود کامل و بی نقص می کند.  اگر قرار است در مساحتی وسیع از یک دیوار برقی یکپارچه استفاده کنید، مدل E8000 انتخاب کامل محسوب می شود. این دستگاه نیز مانند E6000 دارای ریموت کنترل برای قطع و وصل، سیستم آژیر و باطری پشتیبان است. قدرت تطبیق پذیر با وضعیت جوی و بی نیازی از سیستم ارتینگ از نکات دیگر قابل توجه در این مدل از حصار الکتریکی می باشد.

ELECTRIC FENCE FOR AGRICULTUER
_

نکات دیگر در حصار الکتریکی E8000 

حصار الکتریکی سری E8000 مجهز به باطری داخلی و قابلیت شارژ خورشیدی نیز می باشد. بنابراین می توان با آسودگی خاطر در مناطقی که برق شهری جریان ندارد، بخوبی ازآن بهره جست. همه محصولات سری E  گریز را می توان به جهت دارا بودن ورودی برق خورشیدی  و مصرف بسیار اندک برق، بدون محدودیت مکانی برای ایجاد حصار برقی بصورت دائم و موقت استفاده نمود.

قابلیت جابه جایی و باز و بسته شدن سریع حصار الکتریکی گریز برای کاربردهای کشاورزی یک مزیت مهم محسوب می شود. چرا که بیشتر کشاورزان و تولید کنندگان محصولات کشاورزی مایلند  دیوار الکتریکی خود را بصورت فصلی دایر نمایند.

electric fence
_

کاربردهای فنس الکتریکی گریز مدل E8000

100%

محصور سازی در پارک ها و حیات وحش

100%

محافظت و محصور سازی منابع طبیعی ، جنگلها و مراتع

100%

محصورسازی باغات و مزارع وسیع

100%

محصور سازی ایستگاههای تحقیقاتی و علمی

100%

تفکیک و جداسازی مراکز کشت و صنعت

100%

قابلیت کارکرد به وسیله سلول خورشیدی

100%

حفاظت از حیات وحش و محیط زیست

100%

قدرت بازدارندگی برای حیوانات با جثه بزرگ

100%

3 سال ضمانت محصول و پشتیبانی مادام العمر

تماس