_

فنس الکتریکی مدل ERX60

معرفی و کاربردها

فنس الکتریکی مدل ERX60  یکی از پرکاربردترین محصولات گریز محسوب می شود. در این مدل از سانترل، قدرت بازدارندگی فوق العاده به همراه قابلیت Auto Range Shocker برای ایجاد ایمنی برخورد، قابلیت مکانیزم ماشه، آلارم و سیستم پیام رسان ماهواره ای طراحی شده است.
همه امکانات طراحی شده در فنس الکتریکی مدل ERX60 به صورت جامع و یکپارچه وجود دارد.حساسیت مطلوب و سادگی استفاده کاربر پسند به علاوه امکانات قابل تلفیق، ERX60 را برای اهداف حفاظت پیرامونی از ویلاها، مناطق مسکونی، تجاری و صنایع کوچک ایده آل می کند. 
ERX60 Electric fence
_

نصب ساده

با نصب و راه اندازی فنس الکتریکی در این مدل معرفی شده وهزینه مناسب آن نسبت به سایر روش ها مانند نرده گذاری و یا میله های شاخ گوزنی از یک سامانه زنده و هوشمند برای جلوگیری از تعرض و سرقت برخوردار می شوید. از نگاهی دیگر اجرای فنس الکتریکی گریز به لحاظ خواص Installation  یا نصب انطباقی در نما، جلوه ساختمان را زیباتر و قدرت بازدارندگی از ورود را بسیار امن تر می نماید. 
فنس الکتریکی گریز مجهز به کنترل ماهواره ای

کنترل ماهواره ای

فنس الکتریکی گریز می تواند گزارش عملکرد خود را به صورت پیام متنی SMS به مخاطبین ارسال نماید. سامانه گریز از طریق کنترل ماهواره ای GPS، تغییر مکان را به واحد پشتیبان، گزارش و یا درخواست کمک اضطراری می نماید.
ادامه
فنس الکتریکی گریز در تشخیص خطا هوشمند عمل می کند

هوشمند در تشخیص خطا

دستگاه fault finder یا عیب یاب یکی از تجهیزات مهم سامانه گریز محسوب می شود. این دستگاه می تواند در صورت تغییر امپدانس دیوار الکتریکی، موجب فعال شدن آلارم و مکانیزم ماشه در فنس الکتریکی مرکزی شود.
ادامه

آژیر و فلاش

یکی از خروجی های فنس الکتریکی گریز آلارم و پرژکتور است. در صورت تعارض سارق و برخورد آن به سیم های فولادی ضربان دار، آلارم هشدار فعال می شود.
ادامه
فنس الکتریکی گریز تلفیق پذیر است.

تلفیق پذیر

عملکرد فنس های الکتریکی گریز، با سایر تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مدار بسته و دزدگیرها تلفیق می شود. در فنس امنیتی گریز ورودی های تلفیق پذیر و برنامه پذیر برای مانور در طراحی امنیتی پیش بینی شده است.
ادامه
قابلیت های فنس الکتریکی گریز
فنس الکتریکی گریز مجهز به ورودی برق خورشیدی است

برق خورشیدی

ERX60 قابلیت استفاده از برق خورشیدی را نیز دارد. برای حفاظت از تاسیساتی دور از شهر و اماکنی که امکان دسترسی به برق شهری را ندارند، پورت ورودی اتصال به پنل خورشیدی در فنس الکتریکی مدل ERX60  در نظر گرفته شده است.
ادامه
فنس الکتریکی گریز مقاوم در شرایط سخت آب و هوایی است

مقاوم در شرایط سخت

ERX60 را می توان به دلیل استفاده از مرقوبترین قطعات الکترونیک و باکس مقاوم در هر نوع شرایط آب و هوایی کشور نصب و راه اندازی نمود.
ادامه
ERX60 SERVICE 24HOUR

پشتیبانی هوشمند و آنلاین

 یکی دیگر از قابلیت های اختصاصی ERX60 پشتیبانی هوشمند و آنلاین سیستم مرکزی فنس با اپراتور رباتیک شرکت است.
ادامه

کاربرد ها

100%

حفاظت پیرامونی از ویلا ها و اماکن خصوصی

100%

بازدارنده از سرقت در صنایع ، کارخانجات و انبارها

100%

محصور سازی از مراکز بازپروری ،کمپ ها و زندان ها

100%

محافظت هوشمندانه از سایت های تاسیساتی و دکل های مخابراتی

تماس