_

برق خورشیدی در فنس الکتریکی گریز

فنس الکتریکی گریز مانند هر دستگاه الکترونیکی نیازمند منبع تغذیه می باشد این منبع تغذیه در حالت پیش فرض از طریق شبکه سراسری تامین می شود. لازم به توضیح است منظور از برق شبکه سراسری برق ۲۲۰ ولت شهری است که در مدار تغذیه فنس الکتریکی گریز جریان دارد. اما این مقدار ولتاژ صرفاً جهت شارژ باطری‌های داخلی دستگاه به کار می رود، یعنی به هیچ عنوان برق شهری به عنوان عامل بازدارنده در فنس الکتریکی جریان ندارد. بلکه تنها موجب شارژ باطری‌های داخلی می شود.

نیرو و برق لازم برای ایجاد ضربان های الکتریکی در فنس برقی  با ولتاژ کوچک ۵ ولت قابل راه اندازی است. بنابراین فنس الکتریکی گریز می تواند با شارژرهای کوچک خورشیدی به سادگی راه‌اندازی شود.  توان مصرفی برای ایجاد یک سامانه حفاظت پیرامونی در محیطی به طول ۱۰۰ متر،  ۱۰ وات در ساعت می باشد. جک ورودی برق خورشیدی پیش بینی شده در تجهیزات گریز از قابلیت‌های تکنیکی محسوب می شود.

راه اندازی فنس الکتریکی با استفاده از پنل خورشیدی

منابع تغذیه خورشیدی

X Series

ژنراتور خورشیدی X مناسب برای تامین برق مورد نیاز لوازم ارتباطی در کمپ گذرانی و کوچ عشایری است. تامین برق مورد نیاز فنسهای الکتریکی گریز سری X و سری E امکان پذیر است. خروجی شارژرهای مختلف و پورت ورودی شارژ این مدل از ژنراتور خورشیدی را یک پاوربانک با توان 200 وات معرفی می نماید.

E Series

پنل خورشیدی سری E پرتابل است و به دلیل دارا بودن یک اینورتر سینوسی با توان نامی 500 وات قابلیت تامین برق مورد نیاز یک کانکس کارگاهی را نیز دارد. این مدل از ژنراتور خورشیدی عمدتا برای فنس های الکتریکی سری E  و ERX گریز مناسب است. پورت های ورودی و خروجی این پکیج خورشیدی کامل است.

R Series

پنل خورشیدی سری R را می توانید برای نصب فنس الکتریکی و ادوات جانبی آن در تمامی سری محصولات  گریز مورد استفاده قرار دهید. این مدل از پکیج خورشیدی بصورت دائم کار در محل سیستم مرکزی حصاربرقی قابل پیاده سازی است و می توانید بدون نیاز به برق شهر امنیت و حفاظت پیرامونی خود را برقرار نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس