_

فنس الکتریکی مدل ERX80

معرفی و کاربردها

فنس الکتریکی مدل ERX80  یک سیستم امنیتی تمام عیار در محصولات امنیتی گریز محسوب می شود. دارا بودن دو زون قابل توسعه و افزایش قدرت پلکانی در بازدارندگی، ERX80  را برای اجرای یک سیستم امنیتی کامل منجصر می نماید.  قابلیت Auto Range Shocker برای ایجاد ایمنی برخورد، قابلیت مکانیزم ماشه، آلارم و سیستم پیام رسان ماهواره ای  نیز در محصولات سری ERX مشترک می باشد.
ERX80  را می توان در طراحی یک سیستم امنیتی تمام عیار برای حفاظت از کارخانجات بزرگ، مناطق استراتژیک خصوصی و دولتی و هم چنین در ویلاهایی با دیوارهای طولانی استفاده نمود.
_

پرقدرت و ایمن

ERX80  فنس الکتریکی پرقدرت و ایمن برای ایجاد یک سامانه مراقبتی و هوشمندانه از اموال و تاسیسات است. عملکرد حفاظتی فنس الکتریکی گریز قابل مقایسه با روشهای دیگر از جمله دیوارها و نرده های فیزیکی نیست . فنس های الکتریکی گریز در سری ERX  نیازمند اپراتور مستقر نیست و علاوه برآن از طریق سرور مرکزی سامانه گریز در شرکت تولید کننده پایش، مراقبت و پشتیبانی می شود.  
ERX80 ELECTRIC FENCE
فنس الکتریکی گریز مجهز به کنترل ماهواره ای

کنترل ماهواره ای

فنس الکتریکی گریز می تواند گزارش عملکرد خود را به صورت پیام متنی SMS به مخاطبین ارسال نماید. سامانه گریز از طریق کنترل ماهواره ای GPS، تغییر مکان را به واحد پشتیبان، گزارش و یا درخواست کمک اضطراری می نماید.
ادامه
فنس الکتریکی گریز در تشخیص خطا هوشمند عمل می کند

هوشمند در تشخیص خطا

دستگاه fault finder یا عیب یاب یکی از تجهیزات مهم سامانه گریز محسوب می شود. این دستگاه می تواند در صورت تغییر امپدانس دیوار الکتریکی، موجب فعال شدن آلارم و مکانیزم ماشه در فنس الکتریکی مرکزی شود.
ادامه

آژیر و فلاش

یکی از خروجی های فنس الکتریکی گریز آلارم و پرژکتور است. در صورت تعارض سارق و برخورد آن به سیم های فولادی ضربان دار، آلارم هشدار فعال می شود.
ادامه
فنس الکتریکی گریز تلفیق پذیر است.

تلفیق پذیر

عملکرد فنس های الکتریکی گریز، با سایر تجهیزات امنیتی مانند دوربین های مدار بسته و دزدگیرها تلفیق می شود. در فنس امنیتی گریز ورودی های تلفیق پذیر و برنامه پذیر برای مانور در طراحی امنیتی پیش بینی شده است.
ادامه
قابلیت های فنس الکتریکی گریز
فنس الکتریکی گریز مجهز به ورودی برق خورشیدی است

برق خورشیدی

ERX80 قابلیت استفاده از برق خورشیدی را نیز دارد. برای حفاظت از تاسیساتی دور از شهر و اماکنی که امکان دسترسی به برق شهری را ندارند، پورت ورودی اتصال به پنل خورشیدی در فنس الکتریکی مدل ERX80  در نظر گرفته شده است.
ادامه
فنس الکتریکی گریز مقاوم در شرایط سخت آب و هوایی است

مقاوم در شرایط سخت

ERX80 را می توان به دلیل استفاده از مرقوبترین قطعات الکترونیک و باکس مقاوم در هر نوع شرایط آب و هوایی کشور نصب و راه اندازی نمود.
ادامه
ERX60 SERVICE 24HOUR

پشتیبانی هوشمند و آنلاین

 یکی دیگر از قابلیت های محصولات سری ERX پشتیبانی هوشمند و آنلاین سیستم مرکزی فنس با اپراتور رباتیک شرکت است.
ادامه

کاربرد ها

100%

حفاظت پیرامونی از ویلا ها و اماکن خصوصی

100%

بازدارنده از سرقت در صنایع ، کارخانجات و انبارها

100%

محصور سازی از مراکز بازپروری ،کمپ ها و زندان ها

100%

محافظت هوشمندانه از مناطق استراتژیک و تاسیساتی

تماس