_
محصول فنس الکتریکی گریز در نخستین رویداد پلیس هوشمند

نخستین رویداد تخصصی “پلیس هوشمند” با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نیروی انتظامی، معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در محل صندوق نوآوی و شکوفایی برگزار شد.

از جمله محورهای نمایشگاه  پلیس هوشمند که در یکم و دوم خرداد ماه سال 1402 در سالن همایش‌های صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری دایر شد پیشگیری، کشف علمی و هوشمند جرایم، حکمرانی و الزامات تحلیل داده(طراحی و پیاده سازی پلتفرم) ، تصمیم‌گیری و تصمیم سازی مبتنی بر تحلیل داده، کاربرد‌های هوش مصنوعی در پلیس، فرماندهی و کنترل هوشمند، مدیریت و کنترل هوشمند ترافیک، ارتباطات رادیویی، فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات و ارتباطات، زیرساخت و مراقبت و الکترونیک بود. شرکت های دانش بنیان با محصولات و خدمات متنوع در این حوزه ها در این رویداد حضور داشتند.

photo_۲۰۲۳-۰۵-۲۷_۱۸-۵۶-۴۳
_
انتخاب 20 شرکت توانمند و موفق توسط فراجا

در مراسم افتتاحیه رویداد پلیس هوشمند علی اسدی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اظهار کرد : در ابتدای اردیبهشت ماه امسال، جلسات متعددی با همکاری فراجا و معاونت فناوری وزارت عتف برگزار شد و ۸۰۰ متقاضی از همه پارک‌ها برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند و در اختیار فراجا قرار گرفتند در این بین امروز ۶۲ شرکت دانش‌بنیان با محصولات فناورانه خود در این نمایشگاه حضور دارند و در این راستا ۲۰ پارک علم و فناوری با ما همکاری کردند.

اسدی افزود: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان قطب پارک‌های علم و فناوری برای رفع نیازهای فراجا انتخاب شده است.

فنس الکتریکی گریز مورد توجه پلیس
_
فنس الکتریکی گریز محصول مورد توجه پلیس

شرکت نوآوران سبز فردا از جمله شرکت های دانش بنیان حاضر در اولین رویداد پلیس هوشمند  توانست با عرضه محصول دانش بنیان  حصار الکتریکی گریز مورد توجه  فراجا قرار بگیرد. پارک علم و فناوری گیلان در خبرهای منتشره خود  امضا تفاهم نامه همکاری سامانه گریز در این نشست  را از نقاط قوت،  پتانسیل فنی و توان بالای شرکت نوآوران سبز فردا اعلام نمود. 

photo_۲۰۲۳-۰۵-۲۷_۱۹-۰۰-۴۸ (2)
حضور فنس الکتریکی گریز در نمایشگاه پلیس هوشمند
نمایشگاه پلیس هوشمند
فنس هوشمند گریز منتخب نخستین رویداد پلیس هوشمند در پایتخت
نشست تخصصی و ارزیابی فراجا
افتتاحیه اولین رویداد پلیس هوشمند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس