اجرای فنس الکتریکی در ویلا
_

فنس الکتریکی گریز چیست؟

فنس الکتریکی گریز یک سیستم بازدارنده، برای جلوگیری از ورود سارقین است. دیوار الکتریکی علاوه بر قدرت بازدارندگی مجهز به مکانیزم هشدار و آژیر خطر نیز می باشد. حصار الکتریکی با ایجاد جریانهای گردابی و شوک آور به عنوان یک شبیه ساز برق گرفتگی شدید مانع جدی برای جلوگیری  از ورود سارقین و متجاوزین می باشد.
می دانیم هر نوع دیوار و یا مرزبندی فیزیکی برای تامین امنیت در حفاظت پیرامونی یک حفاظ بی جان و قابل نفوذ است. بسیاری از مردم برای ایجاد امنیت و جلوگبری از ورود افراد متجاوز اقدام به آهن کشی، نرده گذاری، نصب سیم خاردار و یا ادوات تیز و برنده بر روی دیوار می نمایند. این اقدامات برای هر مکانی که باشد اعم از مسکونی، تجاری و یا صنعتی موجب ناهمگونی جلوه محیطی، هزینه زیاد و خطر آفرین است.
سامانه گریز به لحاظ ایجاد یک وضعیت حساس به برخورد و تخریب از سه ویژگی مهم برخوردار است.
_

مزیت های فنس الکتریکی گریز

اول آنکه در زمان عبور و یا تخریب، با استفاده از تجهیزات سمعی و بصری مانند آژیر و نوافکن و ارسال پیام به مخاطبین هشداردهنده است .
دومین ویژگی مهم در یک فنس الکتریکی قابلیت بازدارندگی موثر آن است . ضربان الکتریکی و شوک آور هدایت شده بر روی سیم های استیل  با قدرت به بدن متجاوز اعمال می شود. این ضربه های الکتریکی دارای قدرت نفوذ بسیار زیادی است بطوری که از روی لباس نیز عبور می کند.
سومین مزیت استفاده از دیوار الکتریکی، ایمنی و بی خطر بودن این مکانیزم دفاعی است. ممکن است برخی از  مردم فنس الکتریکی را یک روش خطرناک و یا مهلک بدانند. اما درواقع ماهیت  فنس های گریز به گونه ای است که از ایمنی بسیار بالا برای ایجاد رفلکس عصبی و ناخوآگاه برخوردار است.
لازم به توضیح است محصولات گریز دارای گواهی پتنت ملی ایران و پتنت بین المللی WIPO است و در ایران توسط شرکت نوآوران سبز فردا استاندارد سازی شده است. علاوه بر آن  شرکت دارای گواهینامه دانش بنیان تولیدی محصول فنس الکتریکی گریز با امتیاز حداکثر سطح تکنولوژی TRL9  از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کشور می باشد.

چهارمین ویژگی بسیار مهم فنس الکتریکی گریز، مقاومت و پایداری آن در همه شرایط جوی است.

electric fence for security home
_

حصار الکتریکی

یک محصول تخصصی است

سیستم گریز با تولید ضربه های الکتریکی و شوک آور یک مانع الکتریکی و نفوذ ناپذیر ایجاد می کند. چنانچه فردی بخواهد از این دیوار برقی عبور کند این سامانه هوشمند با ایجاد ضربات الکتریکی پی در پی موجب جلوگیری از دسترسی فرد متجاوز به حریم خصوصی می شود.
نکات مهمی سیستم گریز را در عملکرد تدافعی و ضد سرقت متمایز می سازد. علاوه بر ایجاد جریانهای گردابی و الکتریکی، گریز می تواند به وسیله کنترل ماهواره ای و تله کوماند، هشدار های  ورود به حریم خصوصی را به گونه ای امن اعلام و ارسال نماید.  تامین امنیت یک ارزش گرانبهاست. 
میزان اهمیت امنیت در حفظ و حراست از مکان، کالا و مراقبت از اشخاص حقیقی و حقوقی جلوه می یابد. شرکت دانش بنیان نوآوران سبز فردا با ربع قرن تجربه در تولید و اجرای فنس الکتریکی  با توان نیروهای نابغه متخصص کلیه تجهیزات مرتبط این سامانه راطراحی و تولید می کند. ما در این رشته تخصصی در ایران و خاورمیانه گامهای ارزنده و مانا برداشته ایم.
قطعات، طرح ها و ادوات مرتبط با این سامانه کاملا توسط نوابغ و متخصصین ما  هریک با گواهینامه های ملی و بین المللی اختراع  طراحی و ساخته شده اند. محصولات حفاظت پیرامونی گریز، انحصارا توسط شرکت نوآوران سبز فردا و نمایندگان رسمی در سراسر کشور قابل عرضه می باشد.
تماس