اجرای فنس الکتریکی گریز در ویلا
_

فنس الکتریکی گریز مقاوم در شرایط سخت

مقاومت در شرایط مختلف آب و هوایی  یکی از قابلیت مهم در تجهیزات الکترونیک محسوب می شود. بسیاری از تجهیزات امنیتی در مقابل شرایط سخت آب و هوایی، مانند گرما ، سرما ، باد و برف و باران ناکارآمد می شوند. خطای شرایط آب و هوایی موجب می شود تا یک سیستم امنیتی غیر قابل اطمینان و ناپایدار باشد. سامانه حفاظت پیرامونی گریز بنام فنس الکتریکی یک ابزار امنیتی و ضد سرقت است که می تواند در تمامی شرایط آب هوایی و در تمام نقاط کشور بخوبی از مناطق تحت پوشش خود حفاظت نماید.

رمز پایداری سامانه حصار الکتریکی گریز چیست؟

حصار الکتریکی و یا به عبارت دیگر فنس الکتریکی علاوه بر تمامی امکانات دفاعی که دارد، بر خلاف سایر تجهیزات امنیتی از طریق قطعات الکترونیک و اکتیو به میزان حساسیت عوامل محیطی پاسخ نمی دهد. 
 انواع حسگر در دزدگیرها مانند بیم دتکتور، چشمی رادار، حسگرهای ماکروویوو، حسگر لرزشی، حسگر میکروفونی، حسگر مافوق صوت و غیره … در مناطق مختلف آب و هوایی به دلیل ساختار الکترونیکی و حساس دارای خطای بسیار می شوند. مجریان و مهندسینی که نصب و اجرای چنین ادواتی را تجربه کرده اند بیشتر با مخاطرات حسگرهای الکترونیک مواجه شده اند. 
ساختار حصارالکتریکی به لحاظ عدم استفاده از تجهیزات الکترونیک در تشخیص تعرض، قابل اعتماد و پایدار است. تشخیص تغییر امپدانس خطی، خطای اتصال خطوط و یا قطع ارتباط کانکشن ها عواملی کاملا فیزیکی و تنها وابسته به تعرض محسوب می شود و کمتر در معرض اسیب عوامل جوی قرار می گیرد. بنابراین استفاده از روش فیزیکی یکی از عوامل پایداری در فنس الکتریکی در مقابل سایر روش های مرسوم محسوب می شود. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس