_

فنس الکتریکی E4000 ارزان ترین فنس کشاورزی

فنس الکتریکی E4000 ارزان ترین فنس کشاورزی است. بیشتر کشاورزان، دامداران و کسانی که با ارزش های سیستم حصارالکتریکی آشنا هستند، مایل به محصور نمودن محیط زیر کشت خود با فنس الکتریکی گریز هستند. اما در بیشتر مواقع محیط اجرای آنها کوچک و در نتیجه انجام فنس کشی برای آنها مقرون به صرفه نیست. با این هدف فنس کشاورزی مدل E4000 ارزانترین، ساده و کارامدترین فنس الکتریکی برای جلوگیری از ورود احشام در مزرعه طراحی شده است . فنس کشاورزی موسوم به گریز یک سیستم بازدارنده از طریق ایجاد ضربان الکتریکی است. این ضربان به جهت القا و رفلکس عصبی می تواند موجب جلوگیری موثر از ورود حیوانات شود.
e4000 electric fence
_

تجربه برخورد اسب با دیوار الکتریکی

یکی از مشتریان مشکل خود را برای آموزش اسبهای مسابقه با شرکت درمیان گذاشت که در این مساله برای آموزش اسب در فضای 1000 متر مربعی از نرده های چوبی استفاده می شد. در اطراف نرده ها، رستنی و درختان رشد می کرد و اسب های جوان و ورزیده با قدرت بدنی نرده ها چوبی را تخریب می کردند. راه حل بسیار ساده، قابل اجرا و ارزان بود، اما به دلیل عدم شناخت محصول گریز مشتری از آن بی اطلاع بود. نمایندگی استان قزوین به محل اعزام و با استفاده از متد سیم های تک قطبی در سه ردیف، دیواره تمرین اسب ها را محصور نمودند. این پروژه با رضایت مندی کارفرما رفع خستگی کار و خوشحالی مضاعف تیم گریز به پایان رسید.

فیلم مقابل لحظه اولین تجربه برخورد اسب ها با این دیواره است. لازم به توضیح است حیوانات اهلی و وحشی پس از اولین تجربه برخورد با فنس الکتریکی دیگر به دیواره برخورد نمی کنند و رفتار آنها در مواجهه با سیم ها شرطی می شود.

use electric fence for hours

فنس الکتریکی

 با ساده ترین روش  موجب می شود اسب ها به دیواره ها نزدیک نشوند

electric fence for hours

اصطبل

مشکلات استفاده از پرچین های چوبی

electric fence for hourse

آموزش اسب

با استفاده از فنس الکتریکی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس