پشتیبانی آناین فنس الکتریکی گریز به وسیله سرور پشتیبان

_

پشتیبانی هوشمند

مزیت آنلاین و 24 ساعته

 معتقدیم هرگاه محصولی از فرایند ایده به عمل برسد برای صاحب یا صاحبان اثر ایجاد تعصب و حمایت می نماید. شرکت نوآوران سبز فردا با توجه به پیشینه 2 دهه فعالیت ابداع و اجرا، خود را مکلف می داند که تمامی محصولات خود را برای تضمین کیفیت و عملکرد صحیح پایش و پایداری نماید. امنیت و آرامش  یک ارزش گرانبهاست و محصولی که بتواند تضمین کننده این ارزش باشد نیز ارزشمند خواهد بود.

 شعار ” گریز امنیت تمام عیار” مسئولیت ما برای ارائه این ارزش است. ما به مشتریان و مصرف کنندگان خود ضمانت 3 ساله و پشتیبانی مادام العمر را می دهیم. با استقبال مصرف کنندگان و مشتریان  یک سرور پشتیبان برای پایش عملکرد انلاین محصولات خود قرار داده ایم.

_

سرور پشتیبان گریز

چگونه عمل می کند؟

سیستم های امنیتی گریز مجهز به مدار کنترل خرابی Fault Finder و گزارش دهنده عملکرد ناقص خود می باشند. در صورتی که شرایط مدار به دلایلی مانند خرابی منبع تغذیه، صدمه و جابه جایی دچار اختلال شود، فنس الکتریکی گزارش عملکرد خود را به سرور پشتیبان ما ارسال می کند. سرور پشتیبان صورت 24 ساعته وضعیت فنس های الکتریکی گریز را بررسی و فیدبک دریافتی را به عنوان گزارش سلامت و یا خطا در نقشه سامانه مرکزی ثبت می نماید.

 به عبارت دیگر از ویژگی های مهم و کلیدی فنس الکتریکی گریز تشخیص هوشمندانه اشکالات احتمالی و ارسال گزارشات خرابی به سرور ما در شرکت است. مهندسین و کارشناسان شرکت همواره هرگونه خطای خرابی دستگاه شما را قبل از خودتان پایش و پشتیبانی خواهند نمود. قلب تپنده سیستم گریز به گونه ای  هوشمندانه و زنده همواره حافظ امنیت شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس