_

پشتیبان هوشمند وسریع

هرگاه محصولی در فرایند ایده تا عمل تولید شود برای صاحب یا صاحبان اثر ایجاد تعصب و حمایت می نماید.  شرکت نوآوران سبز نیز با توجه به پیشینه 2 دهه فعالیت ابداع و اجرا، خود را مکلف می داند که تمامی محصولات خود را برای تضمین کیفیت و عملکرد صحیح پایش و پایداری نماید. ما معتقدیم که ارامش ارزش گران بهایی است که با امنیت تضمین می شود.
مسئولیت ما تحقق همه جانبه شعار کلیدی شرکت گریز امنیت تمام عیار است.  ما به مشتریان و مصرف کنندگان خود ضمانت 3 ساله و پشتیبانی مادام العمر را تضمین می دهیم و با این هدف یک سرور پشتیبان برای پایش محصولات خود را دایر کرده ایم.
سرور پشتیبان گریز چیست؟ 
سیستم های امنیتی تولیدی با برند گریز مجهز به مدار کنترل خرابی برای نظارت بر عملکرد صحیح است.اگر شرایط کارکرد مدار فنس های امنیتی سری ERX  به دلایلی مانند خرابی منبع تغذیه ، صدمه و جابه جایی دچار مشکل شود، سرور پشتیبان ما با ارسال گزارش خودکار و آنلاین، تیم کارشناسی را  مطلع می نماید.
این سرور به صورت روزانه به شماره سریال های تولیدی گریز پیام وضعیت ارسال و فیدبک دریافتی را به عنوان گزارش سلامت و یا خطا در نقشه سامانه مرکزی ثبت می نماید.
 مهندسین و کارشناسان شرکت همواره هرگونه خطای خرابی دستگاه شما را قبل از خودتان پایش و پشتیبانی خواهند نمود. به عبارت دیگر قلب تپنده سیستم گریز به گونه ای  هوشمندانه و زنده همیشه حافظ امنیت شماست.
پشتیبانی آناین فنس الکتریکی گریز به وسیله سرور پشتیبان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس