_

کنترل ماهواره ای و تله کوماند

Network Control System

یک سیستم امنیتی مدرن با ارتباط دوطرفه و امکان ارسال و دریافت وضعیت کارآمد و کامل است . فنس الکتریکی گریز می تواند گزارش عملکرد خود را به صورت پیام متنی SMS به مخاطبین ارسال نماید. سامانه گریز از طریق کنترل ماهواره ای GPS، تغییر مکان را به واحد پشتیبان، گزارش و یا درخواست کمک اضطراری می نماید. سیستم تله کوماند طراحی و تولید انحصاری و دانش بنیان شرکت نوآوران سبز فردا است. به برخی از قابلیتهای این بخش از سامانه امنیتی گریز می پردازیم.
کنترل ماهواره ای
_

گزارش وضعیت خطر 

Alarm Status

در صورت  تعرض به حریم حفاظت شده، پیام متنی  و گزارش اعلام خطر از طریق سامانه مرکزی فنس الکتریکی به مخاطبین ارسال می شود. این نوع SMS همزمان با شوک الکتریکی و انفعال سایر عملگرهای فنس الکتریکی مانند مکانیزم ماشه می باشد.
_

گزارش وضعیت برق شبکه

Power Status

فنس الکتریکی گریز مجهز به سیستم برق پشتیبان داخلی است، و به محض قطع برق مخاطبین از این رویداد مطلع می شوند. اتفاقاتی مانند سرقت عمدتا با قطع برق شبکه توسط سارقین برنامه ریزی می شود ، بنابراین دریافت گزارش قطع برق می تواند موجب آگاهی بیشتر مخاطبین باشد. پیامک قطع برق از طریق سامانه مرکزی گریز به صورت خودکار به شماره مخاطبین ارسال می گردد.
_

گزارش وضعیت خطا 

Fault Status 

گزارش وضعیت خطا به مفهوم برخورد ناخواسته شاخ و برگ درختان و یا برخورد جسم خارجی با سیم های فنس الکتریکی می باشد. ارسال پیام متنی Fault Status  می بایستی برای عملکرد صحیح سامانه گریز رفع گردد. وجود این خطا ممکن است در ناحیه استراکچر باشد. و مخاطبین گریز دریافت کننده پیام خطا در عملکرد خواهند بود.
_

گزارش میزان قدرت خروجی

P.W.R Status

فنس الکتریکی گریز مجهز به سیستم تطبیق قدرت بازدارندگی و کنترل میزان شوک وارد شده در بدن است . استفاده از این مکانیزم موجب می شود مقدار قدرت خروجی فنس الکتریکی تحت شرایط مختلف بصورت خودکار تغییر یابد. برش سیم های فولادی و یا اتصال نقطه ای می تواند موجب افزایش خودکار قدرت بازدارندگی در لایه های دیگر فنس بشود. گزارش تغییر وضعیت قدرت خروجی بازدارندگی در حالت خودکار و یا بصورت دستی  ازطریق پیامک هشدار به مخاطبین ارسال می شود.
_

گزارش وضعیت شارژ باتری

Charging Status

گزارش وضعیت باتری یکی از مهمترین پیام هایی است که فنس الکتریکی گریز در زمان کمبود شارژ باتری برای مخاطبین ارسال می کند. با ارسال پیامک Low Battery  مخاطبین از زمان روشن ماندن سیستم امنیتی خود مطلع می شوند. فنس الکتریکی گریز به جهت پایداری در عملکرد و فعال بودن در زمان قطع برق مجهز به باتری داخلی است که می تواند به مدت 10 ساعت سیستم حفاظتی و بازدارنده فنس را پشتیبانی نماید.
_

وضعیت آنتن 

Network Status

Network Status  یا گزارش وضعیت انتن دهی در زمان قطع و یا ضعف سیگنال از طریق فنس الکتریکی به واحد پشتیبان مرکزی گریز مخابره می شود . این طراحی به جهت پشتیبانی آنلاین و بروز رسانی محصولات سری ERX از سال 1400 در شبکه گریز ارتقاء یافت.
به موجب این ارتقاء دانش بنیان، ضمانت فنس الکتریکی مشتریان به مدت 3 سال افزایش یافت.  

GORIZ STATUS

_

وضعیت اضطراری و درخواست سرویس

SOS Service

درخواست کمک اضطراری SOS یک مکانیزم برای دریافت پشتیبانی سریع از شرکت است. با باز نمودن درب دستگاه و یا فشردن دکمه اضطرای، فنس الکتریکی گریز بصورت انلاین به اپراتور مرکزی متصل می شود. سامانه گریز مجهز به عیب یاب داخلی سیستم مرکزی نیز می باشد. به وسیله این قابلیت هر گونه اختلال در عملکرد عادی فنس الکتریکی یک گزارش در سرور مرکزی اپراتور ثبت و ضبط می نماید. به عبارت دیگر با قطع و یا خرابی قسمتی از مکانیزم فنس الکتریکی، اپراتور مرکزی و پشتیبان گزارش نوع خطا را دریافت و نمایندگان مجاز را برای انجام سرویس بازدید و رفع اشکال مطلع می سازند.
این سامانه هوشمند برای پشتیبانی آنلاین و بی قید و شرط مشتریان گریز است.
_

گزارش موقعیت قرار گیری

Location Status

در جهت ارتقاء محصول دانش بنیان از سال 1400 محصولات سری ERX  به پایش ماهواره ای GPS ارتقاء یافت. طبق این قابلیت تغییرات منطقه نصب Location موجب آلارم در سرور پشتیبان خواهد بود. 
goriz smart electric fence

 سامانه گریز قابلیت دریافت پیام و اجرای دستورات مخاطب را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

تماس