_
تعریف رقابت

 رقابت در مفهوم پارسی به معنی هماورد، چشم هم چشمی و شاید در مفهوم اقتصادی به معنی پیکار برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازار باشد. رقابت یک واژه ارزشی و رقیب یک واژه رئال است که در مشاغل مختلف از جمله تجارت، صنعت، علم و فناوری، ورزش و غیره، قابل شناخت است.

_
رقابت، خوب یا بد؟

در مشاغل و مسائل مختلف، رقابت می تواند موجب ارتقاء کمی و کیفی عنصر رقابتی باشد. کلمه رقابت ذاتا مثبت و دارای کارکرد موثر است. اما در برخی از رقابت ها ممکن است رقیب یا عامل رقابت با عملکرد نادرست، موجب انفعال منفی در فضای رقابت شود. در اینصورت رقابت منفی تفسیر می شود.

رقابت
_
بی رقیب رقابت ایجاد می کنیم

ما محصولات خود را پس از 20 سال تحقیقات بنیادی از نوع بدیع و اختراع، تولید و پشتیبانی نموده ایم. جذابیت موضوع  فنس الکتریکی که امروزه  برای ایجاد یک شغل دارای تقاضای روزافزون بازار مصرف کنندگان داخلی شده است، محصول ایده محوری شرکت است. ما بنیانگذارِ تولید حصار الکتریکی در کشور هستیم.

حصار الکتریکی
دکتر شهریار نصری
چرا بی رقیب هستیم؟

شرکت نوآوران سبز فردا مستند به تاریخچه عملکرد، بنیانگذار فنس الکتریکی در ایران و خاور میانه است.

 تولید فنس الکتریکی، و تولید تجهیزات و ادوات حصار الکتریکی گریز بدون هیچگونه مهندسی معکوس و یا کپی برداری از کالاهای مشابه طراحی و ساخته شده است.

مقالات و محتوای ارائه شده در سایت ها و رسانه های رسمی سامانه گریز حاصل تحقیق، توسعه و تجربه تیم متخصص ونخبه شرکت نوآوران سبز فردا است. به عبارت دیگر، دانش و تجربیات ما مهمترین دارایی شرکت است که عاریتی و کپی برداری نیست.

شرکت نوآوران سبز فردا یک واحد دانش بنیان و دانش محور است. تمامی محصولات شرکت با گذر ایده و تحقیقات علمی و تکنیکی ثبت و توسط حقوق مالکیت فکری صیانت و حمایت می شود.

ما به لحاظ تجارب ارزشمند بیش از دو دهه فعالیت، با اطمینان ارائه محصول فنس الکتریکی خود را با ضمانت 3 ساله و پشتیبانی نامحدود، توسط نمایندگان رسمی گریز در سرتا سر کشور تضمین می‌نماییم.

محصولات ما ارزش قابل ارائه است و آن را توسط سیستم پشتیبانی آنلاین بصورت شبانه روزی حفاظت می کنیم.

نشر مطالب و محتوای منتشر شده در سایت  با ذکر منبع بلامانع و آزاد و حقوق مالکیت فکری محترم است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس