_

قیمت فنس الکتریکی چقدر است؟

فنس الکتریکی یک سیستم بازدارنده و ضد سرقت است که برای جلوگیری از ورود غیر مجاز در اماکن تاسیساتی، کارخانجات و نقاط حساس و استراتژیک مانند سازمانها و مرزها کاربرد فراوان و موثر دارد. روند روبه رشد مشکلات اقتصادی و شکاف زیاد میان اقشار مختلف اجتماعی موجب گردیده که افراد به ابزار های دفاعی مانند فنس الکتریکی یا همان حصار برقی متوسل بشوند. به زبان ساده فنس برقی در زمره تجهیزات بازدارنده و دفاعی محسوب می شود که اجرای  رو به افزایش آن در مناطق مسکونی و ویلا ها نشاندهنده وضعیت نامطلوب است. اغلب اوقات افرادی که برای استعلام قیمت فنس الکتریکی با کارخانجات تولیدی شبکه گریز تماس می گیرند، انتظار قیمت مقایسه ای با روش های دیگر ضد سرقت را دارند. این در حالی است که ایجاد و نصب فنس الکتریکی نیازمند چند نوع هزینه مستقیم می باشد.
دفتر فنی و مهندسی گریز
_

هزینه یا فایده فنس الکتریکی؟

_

بخش اول پرداخت برای حصار الکتریکی

اول آنکه حصار الکتریکی الزام به نصب بر روی استراکچر یا همان حفاظ فیزیکی را دارد که شرایط پیاده سازی و استاندارد اجرایی این حفاظ الکتریکی وابسته به موقعیت مکانی و مصالح دیوار تقریبا هزینه ای معادل ساخت یک نرده آهنی است.
سوال اینجاست که اگر ساختمانی دارای نرده آهنی باشد آیا دیگر نیازی به صرف این هزینه نیست؟
 جواب : استراکچر فنس الکتریکی دارای الزامات و شرایط فنی و مهندسی ویژه است و نمی توان تجهیزات فنس الکتریکی را به صورت مستقیم به نرده های آهنی  و یا حتی فنس های توری متصل نمود. همچنین نمی توان یک حصار نرده ای را به وسیله عایق سازی نسبت به زمین به تجهیزات فنس الکتریکی متصل نمود. بنابر این در هر صورت قبل از اقدام به ایجاد فنس الکتریکی می بایستی راجع به محاسبه قیمت استراکچر فنس الکتریکی با دفاتر فنی و مهندسی شرکت نوآوران سبز فردا تماس بگیرید.
نصب فنس الکتریکی بر روی نرده های آهنی
_

دومین هزینه برای فنس الکتریکی

هزینه دوم و مهم دیگر در اجرای فنس الکتریکی مربوط به سیستم مرکزی و کنترل کننده دیوار برقی است. انتخاب سیستم مرکزی فنس الکتریکی گریز، نیازمند آشنایی با عملکرد هریک از دستگاهها و تجهیزات جانبی سامانه گریز است. نوع و میزان بازدارندگی مورد نیاز برای فنس الکتریکی وابسته به درخواست متقاضی و شرایط قابل پیاده سازی است. محصولات فنس الکتریکی گریز دارای تنوع  برای کاربردهای متفاوت است و این بخش از هزینه نیز مازاد بر هزینه احداث استراکچر محسوب می شود. برای آشنایی با مشخصات فنی هر یک از محصولات فنس الکتریکی میتوانید به منوی محصولات مراجعه نمایید.

فنس الکتریکی گریز مدل erx80
_

هزینه سوم فنس الکتریکی؟

اما هزینه های دیگر مترتب با اجرای فنس الکتریکی مرتبط با طراحی و نحوه آرایش دفاعی برای جلوگیری از ورود غیر مجاز است.
فنس الکتریکی به تنهایی کالای قابل خریداری نیست تا اشخاص بتوانند با انتخاب آن در ویترین و خرید آن اقدام به نصب و راه اندازی شبکه امنیتی بنمایند. بلکه ایجاد امنیت وحفاظت یک تخصص و یک خدمات ارزشی است. جدای از شناخت محصول و فن پیاده سازی نیازمند تجارب و دیدگاه امنیتی است. لازم به توضیح است که هریک از تجهیزات مورد نیاز در طراحی یک سامانه حفاظت به عنوان یک ابزار است و به تنهایی ضریب امنیت را افزایش نمی دهد . بلکه لازم است کارشناس متخصص، اجزای سیستم های حفاظت را در یک نقشه موثر برای جلوگیری از ورود غیر مجاز طراحی و اجرا نماید. به طور مثال فعال سازی مکانیزم ماشه در ورود غیر مجاز می تواند یکی از اقدامات اجرایی در حفاظت پیرامونی باشد.
برای روشن تر شدن موضوع در مثالی دیگر، اگر فردی بیمار وارد یک داروخانه بشود نمی تواند حتی با شناخت دانش ژنریک داروها اقدام به انتخاب دارو بنماید و لازم است به پزشک متخصص و امین خود برای تجویز دارو مراجعه نماید. با فرض موجود بودن تمام داروها انتخاب نوع و میزان مصرف و یا توجه به موارد عدم مصرف دارویی وظیفه پزشک آشنا به متابولیسم فرد بیمار است.
نتیجه آنکه نصب فنس الکتریکی اقدامی حداکثری برای حفاظت از اموال و تاسیسات محسوب می شود و می تواند با توجه به ارائه روش های موازی و مکمل گران قیمت تر از سایر  راهکارهای امنیتی باشد. یکی از اقدامات شبکه گریز اطلاع رسانی و آگاهی به مشتریان از طریق مشاوره  و استعلام هزینه های احداث فنس الکتریکی است .
در مقالات دیگر می خوانیم:

1 Comment

  • سلام و عرض ادب به تمامی کادر حصار گریز
    تمام مطالب از قیمت و چگونگی نصب تا مجوز ها همه گنگ و مبهم توضیح داده شده است لطفا واضح و دقیقتر بیان شود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

error: اخطار !! کپی برداری از سایت غیر مجاز است.
تماس